GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glas i ställning 10695045
*
nr 1069 5045
Glas i ställning
1950-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:50:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 19:23:19
1
400 kr
14/11 18:06:17
2
450 kr
14/11 19:45:47
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
*
Glas i ställning
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5045
Glas i ställning
1950-tal
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/11 19:23:19 | 1 | 400 kr |
| 14/11 18:06:17 | 2 | 450 kr |
| 14/11 19:45:47 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal



